Petrol ve Gaz

Petrol ve Gaz Sektöründe Öncü Çözümler

BORU HATTI PROJELERİ

Öztürk Konteyner olarak, petrol ve gaz sektöründe boru hattı projelerinde benzersiz çözümler sunuyoruz:

  • Farklı lokasyonlardaki pompa istasyonları ve bakım merkezleri için prefabrik modüler yapılarla kalıcı konaklama tesisleri inşa ediyoruz.
  • Boru hattı güzergâhında hareket kabiliyetine sahip mobil veya "fly camp" adı verilen modüler prefabrik yapı sistemlerini anahtar teslim sunuyoruz.
  • Aktarma ve boşaltma noktalarında geçici terminaller için geçici kamp yapıları, konaklama tesisleri ve yönetim ofislerini tamamlıyoruz.
  • Depolama ve geniş çaplı hangar projelerini de başarıyla hayata geçiriyoruz.
  • 5 binden fazla kilometre uzunluğa sahip mega boru hattı projelerinde lider konumdayız. BTC (Bakü Tiflis Ceyhan) Boru Hattı Projesi, SCPX (South Caucasus Pipeline) Boru Hattı Projesi, TANAP (Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı) Projesi, OCP Boru Hattı Mobilizasyon Kampı gibi önemli projelere imza atıyoruz.
  •  

OFFSHORE (AÇIK DENİZ) PROJELERİ

Deniz üstü petrol ve gaz platformlarında modüler sistemlerle üretilen konaklama, klinik ve ofis yaşam destek ünitelerinin inşaatını gerçekleştiriyoruz. Korozyona karşı dayanıklı yapılardan oluşan prefabrik modüler sistemler, teknik uzmanlığımızla üretiliyor. Hazar Denizi ve Afrika kıtasındaki açık deniz petrol ve gaz platformlarında pek çok yaşam alanının inşasını üstleniyoruz.

PETROL ve LNG PROJELERİ

Petrol ve LNG projelerinde, ham petrol işleme ve LNG sıvılaştırma tesislerinde öncü bir rol üstleniyoruz:

  • Büyük iş gücünün ihtiyaçlarını karşılamak için mega işçi yaşam şehirleri kuruyoruz.
  • Rafineri ve sıvılaştırma sahalarında güvenliğe odaklanarak özel üretim modüler prefabrik yapı sistemleri ile yüksek sayıda personelin konaklayabileceği yaşam alanları inşa ediyoruz.

Öztürk Konteyner olarak, petrol ve gaz sektöründe çığır açan projelerdeki liderliğimizle tanınıyoruz. Müşterilerimize kalite ve güvenle hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.