Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

ozturk-fabrika

Öztürk Konteyner Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1984 yılından beri  demonte yaşam konteynerleri, ofis konteynerleri, prefabrik binalar, ISO yük konteynerleri, çelik yapı binalar, askeri amaçlı konteynerler, petrol ve gaz sanayisinde kullanılan konteynerler, özel barınaklar, jeneratör konteynerleri, su  arıtma konteynerleri ve GSM konteynerleri üretiminde dünyanın en deneyimli ve gelişmiş üreticilerinden biridir.

Biz Türkiye’de ve 30 ‘dan fazla ülkede  baraj inşaatı, petrol & gaz, enerji projeleri, karayolu  yapımı, toplu konut, sosyal tesisler  gibi projelerin çoğunda önemli görevler üstlendik

Öztürk Konteyner toplam imalat alanı 8000m2 olan Samandıra fabrikasında demonte konteynerler üretmektedir.

Öztürk Konteyner, toplam imalat alanı 25000 m2 olan Ferhatpaşa fabrikasında ISO konteynerleri, prefabrik binalar ve özel üretim konteynerleri üretmektedir.

Öztürk Konteyner, toplam üretim alanı 8000m2 olan Gemlik fabrikasında her türlü bakım işlemleri ve tamiratlar yapmaktadır.

Üretiminin %80’nin den fazlasını ihraç eden firmamız, Türkiye’ de ve uluslararası çapta önemli değerler oluşturmakta, birçok ülkede çözüm ortaklıkları kurarak, uluslararası projeler yürütmektedir.

Öztürk konteyner, üretimlerinde kullandığı malzemeleri alanında lider kuruluşlardan tedarik ederek ürün kalitesine verdiği önemi ortaya koyarken, tecrübeli uygulama personeli sayesinde, üstlendiği pek çok büyük projeyi rekor sayılabilecek sürelerde tamamlayarak sektördeki lider konumunu sürdürmektedir.

Ür-ge ve Ar-ge faaliyetlerine özel önem veren ve çağın gereklerine uygun yeni fonksiyon, görev ve ürünler geliştirmeyi bir sorumluluk olarak algılayan Öztürk Konteyner & prefabrik, kanıtlanmış müşteri memnuniyeti değerleri ile ekonomik ve hızlı çözümler üretmenin yanı sıra, TSE, ISO 9001: 2008 kalite güvence belgeleri altında  en yüksek kalitede ürün ve hizmetler sunarak, Türkiye‘de ve uluslararası platformda katma değerler oluşturmaya devam etmektedir.